top of page
  • Ģertrūdes draudze

„Vīru lūgšanu brokastis” Ģertrūdē!

Sākot ar 16. martu aicinām Ģertrūdes vīrus būt kopīgās sarunās, pārdomās lūgšanās, tiekoties „Vīru lūgšanu brokastīs”.

Mācītājs Krists Kalniņš teic: „Kādā intervijā dzirdēju kāda cilvēka liecību, kurā viņš sacīja, ka šajā laikā īpaši izjūt nepieciešamību satikties ar citiem cilvēkiem, lai ne tikai dalītos ar saviem pārdzīvojumiem un atziņām, kuras pēdējo divu nedēļu laikā radušās, bet lai atbalstītu viens otru ar klātbūtni un lūgšanām.

Arī mums, Ģertrūdes draudzes mācītājiem, ir iekšējs pamudinājums no jauna aicināt kopā draudzes vīrus uz “Vīru lūgšanu brokastīm”, lai vīru lūgšanas vienotībā stiprinātu un iedrošinātu viens otru šajā visiem tik sarežģītajā laikā.

Tiekoties “Vīru lūgšanu brokastīs”, mēs kopā gatavojam brokastis, dalāmies pārdomās par kādu aktuālu notikumu, lasām Dieva Vārdu un noslēdzam ar kopīgu lūgšanu vai aizlūgšanām, ja ir tāda vajadzība. “Vīru lūgšanas brokastis” sākas plkst. 07.00 un mēs mēģinām iekļauties vienas stundas laikā, lai tie, kuriem jābūt darbā, plkst. 08.00 var doties projām. Bet tie, kuri var veltīt vairāk laiku rīta cēlienā, paliekam līdz plkst. 09.00 līdz 09.30.

Arī man celties agri no rīta ir izaicinoši. Un zināmā mērā, apzinoties to, ka Gavēņa laiks izaicina pastrādāt ar tām lietām, kuras liekas grūtas, esmu nolēmis, ka “Vīru lūgšanas brokastis” būs arī mans Gavēņa laika izaicinājums.

Tātad, visi draudzes vīri, kuri vēlaties ne tikai sevi izaicināt, bet arī piedzīvot kopīgu vīru sadraudzību un aizlūgšanas, aicinām pievienoties “Vīru lūgšanu brokastīm”, sākot ar šo trešdienu, 16. martu plkst. 07:00 Ģertrūdes “pagrabā”.

Šī brīža Ukrainas kontekstā liekas, ka tas ir sīkums - piecelties agrāk no rīta, lai pavadītu laiku kopīgā sadraudzībā un lūgšanā, bet kā mēs saprotam, katras varonības pamatā ir ikdienas rutīna, kuras laikā norūdām savu gribu un attieksmi”.

Slava Dievam!

Tiekamies!


Foto: interneta resursiComments


bottom of page