Draudzes mācītāju sarunas 

2020.gada pavasarī Ģertrūdes draudzes mācītāji uzsāka jaunu iniciatīvu - tiešraides diskusijas par dažādiem tematiem, kas aktuāli gan mūsu ikdienā, gan katra garīgajā un ticības ceļā. Šo sarunu mērķis ir dalīties pārdomās par aktuāliem garīgās dzīves jautājumiem, lai palīdzētu un iedrošinātu ikvienu klausītāju padziļināt un paplašināt viņu ticības izpratnes un dzīves robežas. 

Sarunās piedalās draudzes mācītāji Rinalds Grants, Krists Kalniņš un Oskars Smoļaks. Tās ik trešdienu plkst.10.00 iespējams vērot video tiešraidē Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes Facebook lapā. Ikviens skatītājs aicināts piedalīties sarunās, izsakot savas domas, jautājumus un viedokļus par konkrētās sarunas tēmu. Tāpat ar prieku gaidām jūsu idejas un ierosinājumus sarunu tematiem. Tos aicinām pieteikt, rakstot e-pastā - krists.kalnins@gertrude.lv. Vasaras sezonā tiešraides diskusijas nenotiek, plānots, ka tās atsāksies rudenī.

 

Līdz šim runāts par šādiem tematiem - "Grēksūdze", "Ko darīt ar Kristus Augšāmcelšanos?", "Ko darīt ar bailēm?", "Kā atbildēt vientulībai?", "Vai lūgšana spēj palīdzēt?" u.c. Sarunu ieraksti pieejami gan draudzes Facebook lapā, gan šeit:

“Kas ir Svētā Gara vadīta dzīve?” (27.05.)

“Vai lūgšana spēj palīdzēt?" (20.05.)

“Vērība kā garīga prakse" (13.05.)

“Kāda saistība ir ticībai ar dabu - un dabai ar ticību?” (06.05.)

“Kā atbildēt vientulībai?” (29.04.)

“Ko darīt ar bailēm?” (22.04.)

Ko darīt ar Kristus Augšāmcelšanos? (15.04.)

Grēksūdze (08.04.)

“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.