Aicinājums atbalstīt video translācijas sistēmas ierīkošanu 

Ģertrūdes draudzē ideja par dievkalpojumu video tiešraides pieejamību aizsākās pirms apmēram gada. Tomēr tā palika kā tālākas nākotnes ideja. Šajā pavasarī, pavisam negaidīti, sākoties Covid 19 pandēmijai, centāmies domāt par veidiem, kā attālināti radīt iespēju draudzei svinēt dievkalpojumu. Ar mūsu draudzes dalībnieka Riharda Ziediņa palīdzību to veiksmīgi realizējām. Viņš kalpoja gan ar savu tehniku, gan ieguldīto laiku - sagatavojot tehnikas nodrošinājumu un piedaloties visās tiešraidēs. Ar Riharda iniciatīvu piesaistījām speciālistus un izveidojām risinājumu, kas paredz tiešraides nodrošināšanu attālināti. Paredzēts izbuvēt pastāvīgu no distances vadāmu video kameru un serveri, kas ļautu video ierakstīt vai nodrošināt tiešraidi.

 

Projekts paredz izbūvēt kopēju video sistēmu ar kuras palīdzību pēc vajadzības varam translēt vai ierakstīt dažādas draudzes aktivitātes, gan lielajā zālē, gan pagrabstāvā. Projektā sākotnēji paredzēts risinājumu realizēt lielajā zālē ar mērķi nodrošināt svētdienas Dievkalpojuma translāciju.

 

Projekta kopējās izmaksas 3500 Eur.

Finansiāli atbalstīt šo projektu vari ziedojot, pievienojot norādi – “video translācijas sistēmai”

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskā draudze
Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
Reliģiskās organizācijas reģ. Nr.: 90000293463
Banka: AS Swedbank
Konta Nr.: LV40HABA0551005116532

“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.